Get Adobe Flash player

A 2020. február 18-án, iskolánkban megrendezett
"Szép Magyar Beszéd" területi fordulóján Berczi Ábel 6.a osztályos tanuló az 5-6. évfolyamosok között II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Molnárné Szilvási Ágnes
Gratulálunk!



Kispál Hédi 6.b osztályos tanuló az iskolai IQ teszten III. helyezést ért el.
Gratulálunk!



Bakos Csenge Anikó 6.b osztályos tanuló az iskolai IQ teszten II. helyezést ért el.

Gratulálunk!



A HEBE Kft. által a 2019-2020-as tanévben meghirdetett "Mindent az erdőről" című országos irodalmi és természettudományi csapatversenyen, 3. és 4. osztályos kategóriában további két 4.b osztályos tanulókból álló csapatunk
a következő helyezéseket érték el:
V. helyezést értek el: Kovács Regina, Pálinkás Luca, Pálinkás Keve és Udvardi Blanka.
XI. helyezést értek el: Ondok Alexa Ildikó, Bata Flóra Orsolya és Schnetter Barna.
Felkészítő tanáruk: Pándi Zsuzsanna.
Gratulálunk!



A HEBE Kft. által a 2019-2020-as tanévben meghirdetett "Mindent az erdőről" című országos irodalmi és természettudományi csapatversenyen, 3. és 4. osztályos kategóriában az egyik 4.b osztályos tanulókból álló csapatunk III. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Horvát Júlia Jázmin, Szabó Noémi, Timár Lili és Cseh Jázmin.
Felkészítő tanáruk: Pándi Zsuzsanna.
Gratulálunk!



Zilahi Zétény 5.a osztályos tanuló a Hild Viktor Könyvtár "Magyarság határon innen és határon túl" című szavalóversenyén
III. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Király Krisztina
Gratulálunk!



A 2019. november 27-én, a Szolnoki Szent- Györgyi Albert Általános Iskolában megrendezett megyei angol versenyen
Lázár Márk László 5.b osztályos tanuló III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Szepesi Roberta
Gratulálunk!



A 2019. november 27-én, a Szolnoki Szent- Györgyi Albert Általános Iskolában megrendezett megyei angol versenyen
Tóth Dóra Hajnalka 6.b osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Szepesi Roberta
Gratulálunk!



A házi matematikaverseny jelenlegi állása:

2019/2020 tanévben

5. osztály

Helyezés

5. évfolyam

osztály

1. forduló

(45 pont)

1.

Tigyi Ábel

5.a

34

2.

Érces Emma

5.a

33

3.

Györe Áron

5.c

32

4.

Zajacz Tícián

5.b

27

5.

Urbán Emma

5.a

24

6.

Horváth Zoltán

5.b

23

6.

Erős Lili

5.c

23

6.

Tóth Blanka

5.b

23


Bohmer Péter Márk

5.b



Balázs Márk

5.c



Lázár Márk

5.b



Márta Márk

5.c



Bakó Attila Bence

5.c



Orosz Roland

5.b



Légrádi Olivér

5.b


6. osztály

Helyezés

6. évfolyam

osztály

1.forduló

(46 pont)

1.

Szénási Ákos

6.b

39

2.

Libor Andrea

6.b

20

3.

Turzai Magda

6.a


Gratulálunk!

A 2. forduló feladatainak megoldásának határideje: 2020. január 31.


A Szent-Györgyi Albert Általános Iskolában rendezett Ünnepváró szavalóversenyen Kristály Tamara 3.b osztályos tanuló I. helyezést, Mészáros Levente V. helyezést ért el.
Rózsa Dalma dicsérő oklevélben részesült.
Felkészítő tanár: Rimócziné Szabó Eszter
Gratulálunk!





Minden év decemberében a Szent-Györgyi Albert Általános Iskolában rendezik meg az "Ünnepváró" városi szavalóversenyt.
Idén az 5. évfolyamosok között III. helyezést ért el Zilahi Zétény 5.a osztályos tanuló (felkészítő tanára: Király Krisztina); Szegedi Hanna Gréta 5.b osztályos tanuló pedig különdíjat kapott. (felkészítő tanára: Demeter Orsolya)
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Bene Bella (2.b) III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Biró Gyöngyi
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Köles Bence József (2.b) II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Biró Gyöngyi
Gratulálunk!

 



A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Molnár Márta (2.a) I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Vonáné Iski Adrienn
Gratulálunk!

 




A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Kulin Orsolya (2.a) III. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Vonáné Iski Adrienn
Gratulálunk!


2019. december 4-én a Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által rendezett angol nyelvű Mesevetélkedőn II. helyezést ért el 4.b osztályos csapatunk.
A csapat tagjai: Antóni Bálint, Kupeczki Ervin, Pintér Kristóf, Rékási Márton, Szabó Noémi, Timár Lili.
Felkészítő tanár: Mádi István.
Gratulálunk!


A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen különdíjasok lettek:
Zérczi Izabella Gréta (3.a)
felkészítő tanár: Nagyné Hoppál Irén
Horváth Júlia Jázmin (4.b)
felkészítő tanár: Pándi Zsuzsanna
Ábrahám Liza (4.a)
felkészítő tanár: Joó Enikő
Rózsa Dalma (3.b)
felkészítő tanár: Rimócziné Szabó Eszter
Gratulálunk!


A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen harmadik helyen végeztek:
Mészáros Levente (3.b)
felkészítő tanár: Rimócziné Szabó Eszter
Jánosi Jázmin (3.a)
felkészítő tanár: Nagyné Hoppál Irén
Gratulálunk!



A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen második helyen végeztek:
Kádár Lola Patrícia (4.a)
Németh Zselyke (4.a)
felkészítő tanár: Joó Enikő
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen első helyen végeztek:
Tölgyesi Verona Katalin (4.a)
felkészítő tanár: Joó Enikő
Kovács Regina (4.b)
felkészítő tanár: Pándi Zsuzsanna
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Lovas Levente (1.b) II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Mihályi Bálint (1.a) I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!



A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Lipták Blanka (1.a) különdíjat kapott.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Grófo-Kozák László (1.a) III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2019. december 05-én megrendezett iskolai versmondó versenyen Szathmári Nóra (1.a) különdíjat kapott.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2019. november 15-én megrendezett XXVII. Ószőlői Matematikaversenyen Pintér Kristóf (4.b) X. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Surinné Zsidel Andrea
Gratulálunk!





A 2019. november 15-én megrendezett XXVII. Ószőlői Matematikaversenyen Antóni Bálint Árpád (4.b) III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Surinné Zsidel Andrea
Gratulálunk!

 


A 2019. november 15-én megrendezett XXVII. Ószőlői Matematikaversenyen Fekete Marcell (6.c) IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Ihászné Kerekes Katalin
Gratulálunk!



A 2019. november 15-én megrendezett XXVII. Ószőlői Matematikaversenyen Nagy Gábor Szilárd (6.a) II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Ihászné Kerekes Katalin
Gratulálunk!



"Szárnyaló gondolatok" címmel fogalmazási versenyt hirdetett a Szegő Gábor Általános Iskola, ahol Szegedi Hanna Gréta 5.b osztályos tanuló különdíjat kapott.
Felkészítő tanára: Demeter Orsolya
Gratulálunk!



A "Mi fán terem?" városi interaktív nyelvművelő versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Németh Nilla (6.a), Bana Zoé (5.b), Schnetter Barna (4.b).
Gratulálunk!



"Szárnyaló gondolatok" címmel fogalmazási versenyt hirdetett a Szegő Gábor Általános Iskola, ahol az 5. évfolyamosak között Berczi Dorka (5.a) III. lett.
Felkészítő tanár: Király Krisztina
Gratulálunk!



Az Európai Mobilitási Hét 2019. évi "Sétálj velünk" kreatív pályázatán Györe Dániel 3.b osztályos tanuló alkotásával megnyerte a fődíjat, ami egy kerékpár volt.
Gratulálunk!

Facebook