Get Adobe Flash player

Segítőszolgálat




Zöldsarok

Tehetségpont

Iskolagyümölcs

Pályázatok

Kerékpárosbarát munkahely

Ökoiskola


Hogy legyen rá energiád!

Helyben hagyjuk!

Zene mindenkinek!

Látogatottságunk

Online látogatóink

Oldalainkat 26 vendég böngészi


A HÓNAP MATEMATIKUSA VERSENY EREDMÉNYE
2. ÉVFOLYAM
I. Tóth Blanka 2.a 210 pont
II. Tarjányi Csenge 2.c 207 pont
III. Mihályi Lili 2.a 202 pont
IV. Tigyi Ábel 2.a 200 pont
V. Fábián Luca 2.a 199 pont
VI. Érces Emma 2.a 198 pont
Zilahi Zétény 2.a 188 pont
Urbán Emma 2.a 186 pont
Papp Szilvia 2.b 185 pont
Lázár Léna 2.a 178 pont
Balázs Márk 2.c 176 pont
Kovács Sára 2.a 169 pont
Miklós Péter 2.c 166 pont
Kovács Kornél 2.b 164 pont
Sági Léna 2.c 163 pont
Csomós Luca 2.a 162 pont
Bíró Szebasztián 2.c 161 pont
Györe Áron 2.c 160 pont
Balogh Nikolett 2.c 157 pont
Szegedi Hanna 2.b 156 pont
Varga Fanni 2.a 153 pont
Ábrahám Lara 2.a 146 pont
Bartók Abigél 2.a 138 pont

Valamennyi tanulónak gratulálunk az elért eredményéhez, kitartó munkájához! 
Reméljük a következő tanévben is legalább ilyen nagy létszámmal vesztek részt a versenyen!



Kovács Liliána 8.a osztályos tanuló a Szabó Magda olvasóversenyen (7-8. osztályos egyéni kategóriában) országos 9. helyezést ért el.

Gratulálunk!



Az országos Kodály Zoltán műveltségi vetélkedőn 9. helyezést ért el a 7.c osztály csapata.

A csapat tagjai: Csajbók Réka, Juhász Katalin, Szabó Ákos, Szabó Imre, Szabó Patrik és Zana Levente.
Felkészítő tanáruk: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna

Gratulálunk!



A Magyar Természettudományi társulat XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan országos versenyén 13. helyezést ért el Juhász Katalin (7.c).
Felkészítő tanára: Zsiros Andrásné

Gratulálunk!



A természettudományi vetélkedő eredménye

2016-17-es tanév

I. forduló

(pont)

II. forduló

(pont)

fizikai kísérlet

(pont)

kémiai kísérlet

(pont)


Összesen

(pont)


Helyezés

Ember Zsófia

81

28

8

16

133

I.

Kovács Liliána

79

33

8

6

126

II.

Gál Blanka

80

30

2

3

115

III.

Boszágh Borbála

77

20

4

7

108

IV-V.

Kurucz Emese

72

25

5

6

108

IV-V.

Juhász Katalin

78

28

-

-

106

VI.

Nagy Réka

77

25

-

-

102

VII.

Bognár Tímea

73

-

-

-

73

VIII.

Nagy Vanessza

65

-

-

-

65

IX.

Pintér Csenge

54

-

-

-

54

X.

Stein Dóra

-

22

0

7

29

XI.

Gratulálunk a versenyzőknek! Sajnáljuk, hogy több résztvevő kihagyott fordulókat.

Koczóné Vitek Erzsébet, Erdős István




A Teki-Totó országos matematika tanulmányi versenyen arany fokozatot ért el Udvardi Blanka 1.b osztályos tanulónk.

Gratulálunk!



A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába két tanulónk is bejutott: Ember Zsófia (7.a) ll. helyezést ért el a 7. évfolyamosok között, Erdélyi-Nagy Anna (8.a) pedig 3. lett saját évfolyamán.
Felkészítő tanáraik: Molnárné Szilvási Ágnes és Márkus Ágnes

Gratulálunk!



Lezajlott a Tudásbajnokság 2016-2017. évi országos döntője. Anyanyelv tantárgyból Erdélyi-Nagy Anna (8.a) a 3. helyen végzett, Ember Zsófia (7.a) pedig 6. helyezést ért el.
Felkészítő tanáraik: Molnárné Szilvási Ágnes és Márkus Ágnes

Gratulálunk!



Szőke Lilla 8.a osztályos tanuló az „Őseink nyomában” területi hon- és népismereti pályázatíró versenyen a 8. évfolyamosok között, egyéni kategóriában 1. helyezést ért el A rejtélyes emlékkönyv című dolgozatával.

Gratulálunk!



Nagy Kornél Márk (4.a) I. helyezést ért el a "Megtanulni tanulni" városi szövegértő versenyen.

Gratulálunk!



A házi matematikaverseny eredménye a 2016/2017-es tanévben

Ötödik évfolyam (maximális pontszám:25+25+56=106)

Földi Ádám                      20pont+25pont+52pont=97pont

Seres Viktória                   20pont+24pont+42pont=86pont

Danyi István              18pont+10pont+48pont=76pont

Juhász Ferenc              18pont+19pont+33pont=70pont

Györe Ádám                14pont+11pont+40pont=65pont

Csala Ádám                    14pont+17pont+33pont=64pont

Szatmári Máté                 17pont+17pont+22pont=56pont

Hoffer Norbert                0pont+14pont+35pont=49pont


Hatodik évfolyam (maximális pontszám:30+28+25=83)

Földi Gábor                 26pont+23pont+16pont=65pont

Tóth Bence            19pont+24pont+0pont=43pont

Tigyi Ádám             20pont+23pont+0pont=43pont

Kurucz Kinga            14pont+18pont+0pont=32pont

Tripsánszky Ákos          23pont+0pont+0pont=23pont

Nagy Emese          0pont+17pont+0pont=17pont


Gratulálunk a versenyzőknek, további sikeres és kitartó versenyzést kívánunk.

Dr Szabó Lászlóné, Koczóné Vitek Erzsébet




Második helyezést ért el Nagy Gábor (3.a) a XLVI.Kalmár László Matematika Verseny megyei döntőjén.
Felkészítő tanára: Fodor Erika

Gratulálunk!



A Tudásbajnokság 2016-2017. évi megyei döntőjén Ember Zsófia (7.a) anyanyelv tantárgyból első helyezést ért el. Lázár Hargita (7.a) irodalomból a lll., történelemből pedig a Vlll. helyen végzett.

Gratulálunk!



Kovács Kornél (2.b) a 2016-2017-es Teki Totó országos anyanyelvi tanulmányi versenyen arany fokozatot ért el.

Gratulálunk!



A Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Verseny megyei döntőjén angol nyelvből 3. helyezést ért el Kárcis Virág (7.a).
Felkészítő tanára: Makai Ilona
Gratulálunk!



A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ illetékességi területére meghirdetett lX. Kamarazenei Verseny III. korcsoportjában. IIl. helyezést ért el a Bartók Béla A.M.I. kürtegyüttese,a Kürtötös.
Az együttes tagja iskolánk diákja,Rác Benjámin (7.z).

Gratulálunk!



A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ illetékességi területére meghirdetett lX. Kamarazenei Versenyen l. helyezést ért el a Bartók Béla A.M.I. gitáregyüttese. Az együttes tagja iskolánk két diákja, Auksz Ákos (7.a) és Guba Ágoston (8.a).

Gratulálunk!



Az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulóján Ember Zsófia (7.a) lll.,Szunyogh Bianka (7.a) pedig V. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Czétényi Csaba

Gratulálunk!



A lX. Kamarazenei Versenyen ll. díjat nyert a Beatum duó: Ősz Matilda (7.z) zongora és Romhányi Eszter (6.a) hegedű.

Gratulálunk!



A Xll. Korosztályos Egészségnevelési Versenyen a 7.z osztály csapata szerezte meg az első helyet a hetedikesek között.
A csapat tagjai: Stein Dóra, Rác Benjámin, Besenyi Norbert és Besenyi Nándor.

Gratulálunk!



A Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei fordulóján l. helyezést ért el Juhász Katalin (7.c).

Felkészítő tanára: Zsíros Andrásné

Gratulálunk!



A ll. Dabasi Klasszikus Gitárverseny lll. korcsoportjában ll. helyezést ért el Sallai Pál (6.a).

Gratulálunk!



Az Alapműveleti Matematika verseny körzeti fordulóján Ember Zsófia (7.a) ll., Szunyogh Bianka (7.a) lll. helyezést ért el és mindketten meghívást kaptak a megyei eredményhirdetésre.
Felkészítő tanáruk: Czétényi Csaba

Gratulálunk!



A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójának eredménye:

ll-lll. helyezett: Erdélyi- Nagy Anna (8.a) Felkészítő tanára: Molnárné Szilvási Ágnes
ll.. helyezett: Ember Zsófia (7.a) Felkészítő tanára: Márkus Ágnes
XVll. helyezett: Szabó Nikolett (5.a) Felkészítő tanára: Demeter Orsolya

Mindenkinek gratulálunk!




Az alapműveleti matematika verseny körzeti fordulóján V. helyen végzett Földi Gábor 6.a osztályos tanulónk.

Felkészítő tanára: Czétényi Csaba

Gratulálunk!



A "Hétmérföldes csizmában" országos mesevetélkedő megyei fordulóján a 4.a osztály Mesekirályok csapata ll. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Ambrus Annamária, Göncző Lili, Kulin Emma és Kacsó Kinga.
Felkészítő tanáruk: Nagyné Hoppál Irén

Gratulálunk!



A XX. Regionális Rézfúvósversenyen l. helyezést ért el Rác Benjámin (7.z) a vadászkürt kategória lll. korcsoportjában.

Gratulálunk!



A Tiszaföldváron megrendezett megyei német nyelvi versenyen lV. helyezést ért el Juhász Katalin (7.c).

Felkészítő tanára: Aukszné Vágó Ibolya

Gratulálunk!



A "Hétmérföldes csizmában" országos mesevetélkedő területi fordulóján a 4.a osztály Mesekirályok csapata l. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Ambrus Annamária, Göncző Lili, Kulin Emma és Kacsó Kinga.
Felkészítő tanáruk: Nagyné Hoppál Irén

Gratulálunk!



A Mátyás Tudósai megyei angol csapat versenyen 2. helyezett lett a 8.a-sok csapata.
A csapat tagjai: Márkus Bence, Farkas Enzó, Papp András és Jelenfi Balázs.

Felkészítő tanáruk: Makai Ilona

Gratulálunk!



A ll. Rákóczi Ferenc Általános Iskola "Pro Patria" versmondó versenyén:

első helyen végzett Zsíros Bíborka Anna, a másodikon pedig Bakos Gergő Dominik 6.b osztályos tanulók
Felkészítő tanáruk: Demeter Orsolya.
Gratulálunk!

 



László Ádám (3.b) l. helyen végzett a "Mátyás tudósai" megyei versmondó versenyen.
Felkészítő tanára: Szamosfalvi Gabriella

Gratulálunk!



A zeneiskola népdal és műdaléneklő versenyén ezüst minősítésben részesült
Szabóné Polgár Edit tanárnő 1/f osztálya.

Képünkön a csoport kodályos tagjai: Balogh Kira Bettina,
Perge István Martin és Csajbók Bence Zsolt (3.a).

Gratulálunk!




Balogh Kira Bettina (3.a) arany minősítést kapott a zeneiskola
népdal és műdaléneklő versenyén.

Gratulálunk!



Bogdán Gyöngyvér Borostyán (6.b) ll. helyezést ért el a XVlll.
Mezőtúri Fafúvósversenyen oboa ll. korcsoportban.

Gratulálunk!



A matematika kis hercegei körzeti csapatversenyen Vl. helyen végzett a
6.a csapata: Földi Gábor, Tigyi Ádám, Tripsánszky Ákos.

Tanáruk: Czétényi Caba

Gratulálunk!



Tigyi Ádám 6.a osztályos tanuló a Zrínyi matematikaversenyen
évfolyamán megyei Xll. helyen végzett.

Tanára: Czétényi Csaba

Gratulálunk!



Szunyogh Bianka 7.a osztályos tanuló a Zrínyi Ilona matematikaversenyen
saját évfolyamában Vlll. helyezést ért el.

Tanára : Koczóné Vitek Erzsébet

Gratulálunk!



Ember Zsófia 7.a osztályos tanuló a Zrínyi matematikaversenyen
megyei ll. helyezést ért el és meghívót kapott az országos versenyre.

Felkészítő tanára: Koczóné Vitek Erzsébet

Gratulálunk!



Kiváló teljesítményéért különdíjban részesült Vona Viktória (5.a) a XVlll. Mezőtúri Fafúvósversenyen.

Gratulálunk!



Nagy Kornél Márk (4.a) a Zrínyi Ilona Matematikaverseny Jász-Nagykun- Szolnok megyei
fordulóján a 4. osztályosok között Xl. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Sándor Edina

Gratulálunk!




A zeneiskola népdal és műdaléneklő versenyén arany minősítést kapott Szénási Ákos (3.b) é
ezüst minősítést Kispál Hédi (3.b). Kovács Anikó tanárnő 1/c osztálya
(Molnár Szabolcs, Kispál Hédi és Szénási Ákos) szintén ezüst minősítést szerzett.

Gratulálunk!



A házi matematikaverseny eredménye a második forduló után


Ötödik évfolyam (maximális pontszám: 25+25 pont)


Földi Ádám                    20 pont+25pont=45pont

Seres Viktória                20 pont+24pont=44pont

Juhász Ferenc                 18 pont+19pont=37pont

Szatmári Máté                 17 pont+17pont=34pont

Csala Ádám                     14 pont+17pont=31pont

Danyi István                     18 pont+10pont=28pont

Györe Ádám                    14 pont +11pont=25pont

Hoffer Norbert                   0 pont+14 pont=14 pont

Hatodik évfolyam (maximális pontszám: 30+28pont)

Földi Gábor                                       26+23=49pont

Tóth Bence                                        19+24=43pont

Tigyi Ádám                                        20+23=43pont

Kurucz Kinga                                     14+18=32pont

Tripsánszky Ákos                                23+0=23pont

Nagy Emese                                         0+17=17pont


Gratulálunk a versenyzőknek és további sikeres versenyzést kívánunk.

Dr. Szabó Lászlóné, Koczóné Vitek Erzsébet




A Bartók Béla Zeneiskola népdal- és műdaléneklő versenyén kiemelt arany
minősítést kapott Szabóné Polgár Edit tanárnő 1/e osztálya.

Gratulálunk a 3.a-soknak!



A "Hétmérföldes csizmában" országos mesevetélkedő regionális fordulójában
a 4.a osztály Mesekirályok csapata az l. helyet szerezte meg!

A csapat tagjai: Göncző Lili, Kulin Emma, Ambrus Annamária és Kacsó Kinga.
Felkészítőjük: Nagyné Hoppál Irén.

Gratulálunk! 



Rác Benjámin (7.z) a II.Abonyi Regionális Rézfúvós Kamarazenei Fesztiválon és versenyen arany
minősítést kapott a III-as korcsoportban.

Gratulálunk!


Papp András (8.a) lll. helyezett lett a Szent-Györgyi Albert Általános Iskola angol nyelvi versenyén.
Felkészítő tanára: Makai Ilona
Gratulálunk!


A XXIV. Ószőlői matematika versenyen l. helyezést ért el Tripsánszky Ákos (6.a).
Felkészítő tanára: Czétényi Csaba

Gratulálunk!


Danyi István (5.b) l. helyezést ért el a "Tiszai mesevirágok" meseíró pályázaton.

Gratulálunk!


Iskolánkban ismét megrendezésre került a már hagyománnyá váló iskolai szavalóverseny.
Az idei évben a család témaköréből hallhattunk szebbnél szebb verseket.

Eredményeink:

1, 2. évfolyam:
1.hely: Kozma Kira Kamilla (2.c) felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Fejes Tóth Flóra és Török Eliza (1.a) felkészítő: Joó Enikő
2.hely: Kovács Regina (1.b) felkészítő: Pándi Zsuzsanna és Papi Lili (2.c) felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
3. hely: Németh Zselyke (1.a) felkészítő: Joó Enikő és Pintér Kristóf (1.b) felkészítő: Pándi Zsuzsanna

3,4. évfolyam:
1. hely: Nagy Ákos Bence (4.a) felkészítő: Nagyné Hoppál Irén
2. hely: László Ádám és Bakos Csenge (3.b) felkészítő: Szamosfalvi Gabriella
3. hely: Rékási Boglárka és Gál Csenge (3.b) felkészítő: Szamosfalvi Gabriella

Gratulálunk minden résztvevőnek!



Iskolánk megrendezte a "Hét mérföldes csizmában" országos mesevetélkedő első fordulóját.

Az eredmények a következők:
1: Mesekirályok (4.a) felkészítő: Nagyné Hoppál Irén
2: Mesevadászok (3.a) felkészítő: Szikszainé Bíró Gyöngyi
3: Lila boszik (3.a) felkészítő: Szikszainé Bíró Gyöngyi
4: Repülő boszorkányok (2.c) felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina

Gratulálunk!


Kassai Úti Általános Iskola angol szép kiejtési versenyén Bakos Gergő (6.b)
az l. helyezés mellett a zsűri különdíját is elnyerte!

Felkészítő tanára: Vona Zsuzsanna

Gratulálunk!


A Teátrum Alapfokú Művészeti Iskola versmondó versenyén l. helyezést ért el Kozma Kíra 2.c osztályos tanulónk.
Felkészítő tanára: Szamosfalvi Gabriella

Gratulálunk!


A "Szárnyaló gondolatok" fogalmazóversenyen 2. helyezést ért el Balázsi Alexandra (4.a).
Felkészítő tanára: Nagyné Hoppál Irén

Gratulálunk!


A Szegő Gábor Matematikaversenyen Borók Balázs (4.b) 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Mádi István

Gratulálunk!


A Szegő Gábor Matematikaversenyen Földi Gábor (6.a) 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Czétényi Csaba

Gratulálunk!


A "Szárnyaló gondolatok" fogalmazóversenyen
Tolnay Tamás (6.a) a 6. évfolyamosok között a 3. helyet szerezte meg.

Felkészítő tanára: Demeter Orsolya

Gratulálunk!


Facebook