Segítőszolgálat

Látogatottságunk

Online látogatóink

Oldalainkat 14 vendég böngészi

"Meg kell őriznünk, meg kell újítanunk
      minden értéket, mely
méltóságot,
      nemességet és derűt ad az
eljövendő
      emberiségnek.”

(Kodály Zoltán)

Tisztelettel köszöntök minden látogatót a Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola honlapján!

Az elkövetkező oldalakon igyekszünk friss információkkal szolgálni az iskola életéről, programjainkról, munkánkról, módszereinkről.

Célunk, hogy tanítványaink sokoldalú, humánus, etikus személyiséggé váljanak, akik önmagukkal, társaikkal és a környezettel kiegyensúlyozott kapcsolatban állnak. Akik a kor igényeihez igazodó, jól hasznosítható tudással rendelkeznek, s képesek eligazodni az információk sokaságában.

Hagyományainkból fakadóan nagy hangsúlyt fektetünk a művészeti tehetséggondozásra, az idegen nyelv tanulására, s arra, hogy gazdag kínálatot biztosítva lehetővé tegyük tanítványainknak, hogy minél több tevékenységben kipróbálhassák képességeiket.

A fenti célok megvalósulásának alapja egy jól felkészült, kreatív, lelkes nevelőtestület.

Úgy vélem, honlapunk információi is tükrözik hitvallásunkat.

Kellemes időtöltést kívánok a böngészéshez!

Üdvözlettel:

Pékné Csomor Katalin