Get Adobe Flash player

Tanév végére is maradt egy nagyszerű versenyeredmény, amire méltán lehetünk büszkék. A 8.a kiváló angolosai - Lázár Hargita, Szakács Olivér, Auksz Ádám és Veres Dániel- ll. helyezést értek el a "Spring is all around" országos csapatversenyen.
Felkészítő tanáruk: Belsőné Bánhidi Szilvia
Gratulálunk!



Gratulálunk Ember Zsófia 8.a osztályos tanulónak, aki a tanulmányi versenyeken kiemelkedő eredményt ért el.
Varga Tamás Matematikaverseny megyei l. hely
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei ll. hely
Fizika + Regionális verseny lll. hely
Tudásbajnokság: matematika megyei l. hely
Tudásbajnokság: anyanyelv megyei ll. hely



A 2018. június 8-án, Székesfehérváron megrendezett "Huszárgyerek, huszárgyerek..." című rajzpályázaton
Erős Anna Judit (5.a) elismerésben részesült kimagasló eredményéért.
Gratulálunk!



2018. június 6-án rendeztük meg először iskolánkban szépírásversenyünket 3. évfolyamosok számára.

A helyezések a következőképpen alakultak:
I. helyezett: Pintér Réka Virág (3.b)
felkészítő tanára: Baloghné Cseppentő Anita
II. helyezett: Bana Zoé (3.b)
felkészítő tanára: Baloghné Cseppentő Anita
III. helyezett: Tarjányi Csenge Lili (3.c)
felkészítő tanára: Szabóné Kovács Krisztina
III. helyezett: Vajli Luca Panka (3.b)
felkészítő tanára: Baloghné Cseppentő Anita

Gratulálunk minden résztvevőnek!



Kárcis virág 8.a osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság országos döntőjében angol nyelvből 13. helyezést ért el.
Gratulálunk!



A Hermann Ottó verseny országos döntőjén
Kispál Hédi (4.b) X. és Rékási Boglárka (4.b) VI. helyezést ért el.
Gratulálunk!



Ebben az évben is meghirdette Kalandozó történelmi versenyét a Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, ahol "Emlékek Őrzői" nevezetű csapatatunk VII. helyezést ért el az országos döntőben.

A csapat tagjai: Zana Levente, Csajbók Réka, Szabó Patrik és Juhász Katalin.
Felkészítő tanár: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna
Gratulálunk!



Fejes-Tóth Flóra 2.a osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság 2018-as megyei döntőjében II. helyezést ért el környezetismeretből.
Gratulálunk!


Házi természettudományi verseny eredményei

NÉV

I. Forduló

43

II. Forduló

37

Fizikai kísérlet

10

Kémiai kísérlet

18

Összesen

108

1.) Tóth Bence 7.a

37

27

9

15

88

2.) Szurmay Angelika 7.b

29

29

6

17

81

3.) Mácsai Dzsenifer 7.b

38

25

6

11

80

4.) Kazinczy Kristóf 7.a

16

23

9

18

66

5.) Nagy Emese 7.a

27

30

0

0

57

6.) Szurgyi Gerda 7.a

0

25

9

18

52

7.) Tripsánszky Ákos 7.a

0

31

10

10

51

8.) Ander Boglárka 7.b

25

0

9

18

48

9.) Benedek Zsuzsanna 7.b

32

0

3

9

44

10.) Bagi Bernadett 7.b

23

0

6

3

32

Gratulálunk minden versenyzőnek!
Erdős István, Koczóné Vitek Erzsébet



A Palacsintafesztiválon meghirdetett rajzversenyen Gál Gréta (1.b) II. helyezést ért el.
Gratulálunk!



A Bendegúz Tudásbajnokságon sikeresen szerepeltek a 4.b osztályból: Szénási Ákos, Libor Andrea, Sárai Lili és Rékási Boglárka.
Gratulálunk!



Idén is szépen szerepeltek tanítványaink a Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntőjén. 16 diákunk vett részt a versenyen, köztük ketten megyei elsőként az országos döntőbe jutottak: Ember Zsófia (8.a) matematikából és Kárcis Virág (8.a) angol nyelvből.
Megyei II. helyezést értek el: Ember Zsófia (8.a) anyanyelvből, Lázár Hargita (8.a) irodalomból és Fejes Tót Flóra (2.a) környezetismeretből.
Az első 10-be bekerültek még: Pintér Kristóf (2.b) matematikából IV., Udvardi Blanka (2.b) anyanyelvből VI., Horváth Júlia Jázmin (2.b) irodalom-szövegértésből X. lett.

További helyezések:
Csajbók Bence Zsolt (4.a) irodalom-szövegértés 13.
Feszt Dolóresz (7.b) angol nyelv 17.
Rékási Boglárka (4.b) környezetismeret 17. 
Rékási Márton (2.b) matematika 22.
Sárai Lili (4.b) környezetismeret 24., matematika 38.
Libor Andrea (4.b) matematika 28.
Szénási Ákos (4.b) matematika 30.
Szabovik Dóra (2.a) matematika 33.
Uri Dominik Róbert (2.a) matematika 34.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!



2018. április 17-én Szénási Ákos a jászberényi Palotásy János Zeneiskola által szervezett VII. Megyei Gitárversenyen
I. korcsoportban I.helyezést ért el.

Gratulálunk!


A házi matematikaverseny eredménye

6. évfolyam

Elérhető pontszámok: 30pont + 20pont +50pont=100 pont

1. Földi Ádám   6.a      25pont +16pont+33pont=74pont

2. Juhász Ferenc 6.b     16pont + 9 pont +39pont=64pont

3. Szathmári Máté 6.b    13pont + 19pont+15pont=47pont

4.Pinto Mário     6.b      22pont + 14pont+10pont=46pont

5. Györe Ádám   6.b       10pont + 5 pont +29pont=44pont

6. Seres Viktória  6.a      0pont + 18pont +15pont=33pont

7.Veres Patrik   6.b       20pont + 0 pont +0pont=20pont

 Gratulálunk minden résztvevőnek!



A "Tiszán innen Dunán túl" megyei népdaléneklő versenyen a 3.a osztályos lányokból álló "Doromboló" énekegyüttes arany minősítést kapott.
Tagjai: Érces Emma Judit, Berczi Dorka, Erős Lili, Szathmári Adél, Bartók Abigél Lilla, Kádár Nina, Olajos Csenge, Mihályi Lili
Felkészítő tanár: Romhányi Anita
Gratulálunk!



A "Tiszán innen Dunán túl" megyei népdaléneklő versenyen a "Tiszavirág" énekegyüttes ezüst minősítést szerzett.
Tagjai: Zsíros Bíborka (7b), Romhányi Eszter (7a),
Bukta Lilla (7a), Ander Boglárka (7b), Pesti Angéla(7b), Pelczfoffer Dominika (7b), Dudás Réka (7b)
Felkészítő tanár: Romhányi Anita
Gratulálunk!



Arany minősítést ért el iskolánk "Sihederek" énekegyüttese a 2018. április 13-án megrendezett "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny megyei fordulóján.
Felkészítő tanár: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna.
Gratulálunk fiúk! Nagyon büszkék vagyunk rátok!



A 2018. március 9-én, Tiszaföldváron rendezett megyei angol nyelvi versenyen "Előkészítő" kategóriában Rónyai Barnabás (4.b) I. Helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Belsőné Bánhidi Szilvia.
Valamint Tóth Dóra Hajnalka (4.b) VI. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Borbényi Beatrix.

Gratulálunk!



Juhász Katalin (8.c) 2018. április 7-én, a Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan Verseny megyei döntőjében I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Zsiros Andrásné

Gratulálunk!



A "Mátyás tudósai" megyei angol nyelvi versenyen V. helyezést ért el csapatunk. A csapat tagjai: Lázár Hargita, Veres Dániel, Auksz Ádám és Szakács Olivér.
Felkészítő tanáruk: Belsőné Bánhidi Szilvia

Gratulálunk!



A Tiszaföldváron megrendezett megyei német nyelvi versenyen 5. helyezést ért el Ali Enese 4.a osztályos tanulónk. Nagyon büszkék vagyunk Enesére, aki mindössze 2 ponttal maradt el az első helyezettől.
Felkészítő tanára: Aukszné Vágó Ibolya

Gratulálunk!



A HEBE Kft. "Christmas is All Around" elnevezésű országos angol csapatversenyén 3. helyezést ért el a 8.a osztály csapata: Lázár Hargita, Szakács Olivér, Auksz Ádám és Veres Dániel.
Felkésztő tanáruk: Belsőné Bánhidi Szilvia

Gratulálunk!


2018.03.21-én rendezték meg a "KI TUD TÖBBET SZOLNOKRÓL?" -Szolnok a török korban című vetélkedőt a Széchenyi körúti sportiskolában.
Iskolánk 5.a osztályos tanulóiból álló, Nyáry Ifjak nevezetű csapatunk II. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Jakab Sándor, Kádár Gergő, Nagy Kornél Márk.
Gratulálunk!



A XVIII. Mezőtúri szolfézsversenyen Lukács-Bartha Nimród 1. Erős Lili 2. Urbán Emma 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!



2018.03.21-én rendezték meg a "KI TUD TÖBBET SZOLNOKRÓL?" -Szolnok a török korban című vetélkedőt a Széchenyi körúti sportiskolában.
Iskolánk 5.a osztályos tanulóiból álló, Nyáry Ifjak nevezetű csapatunk II. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Jakab Sándor, Kádár Gergő, Nagy Kornél Márk.

Gratulálunk!



2018. 03. 19-én rendezték meg a "Széchenyi élete és kora" című megyei vetélkedőt a Széchenyi körúti sportiskolában.
Iskolánkból 3 csapat is részt vett a versenyen, ahol a következő helyezések születtek:
I. helyezést ért el 8.z osztályos csapatunk, melynek tagjai: Sárkány Alexandra, Kulcsár Anna Zsófia és Ősz Matilda.
V. helyezést ért el 8.a osztályos csapatunk, melynek tagjai: Ember Zsófia, Szunyogh Bianka és Kárcis Virág.
VI. helyezést ért el 6.a osztályos csapatunk, melynek tagjai: Bognár Zselyke, Horváth Attila és Vízi Emese.

Gratulálunk!

 



7. osztályos csapatunk 3. helyezést ért el a Zrínyi megyei matematika versenyen.
A csapat tagjai: Tripsánszky Ákos, Tigyi Ádám és Kazinczy Kristóf.

Gratulálunk!



Berki Illés (1.a) ismét csak remekelt furulyázás terén, hiszen 1. helyezést ért el Gyöngyösön a megyei blockflöte versenyen.

Gratulálunk!



A házi matematikaverseny eredménye a második forduló után

6. évfolyam

Elérhető pontszámok: 30pont + 20pont = 50pont

1. Földi Ádám   6.a      25pont +16pont=41pont

2. Pinto  Mário    6.b      22pont + 14pont=36pont

3. Szathmári Máté 6.b    13pont + 19pont=32pont

4. Juhász Ferenc   6.b     16pont + 9 pont =25pont

5. Veres Patrik   6.b       20pont + 0 pont  =20pont

6. Seres Viktória  6.a      0pont + 18pont = 18 pont

7. Györe Ádám   6.b       10pont + 5 pont =15pont

Gratulálunk !

Minden versenyzőt várunk a harmadik fordulóra április 10-én (kedden) 14 órakor a 3-as terembe!



Ember Zsófia 8.a osztályos tanuló II. helyezést ért el a Zrínyi megyei matematika versenyen.
Gratulálunk!



Kazinczy Kristóf 7.a osztályos tanuló a Zrínyi megyei matematika versenyen V. helyezést ért el.
Gratulálunk!



2018. március 5-én rendezték meg a "Magyar reformkor 1830-48" című megyei történelem versenyt a Széchenyi István Gimnáziumban.

Iskolánk 3 csapata is részt vett a versenyen, ahol a következő helyezéseket érték el:
III. helyezést ért el iskolánk 7.a osztályos csapata, melynek tagjai: Bukta Lilla, Kurucz Kinga, Szurgyi Gerda.
V. helyezést ért el iskolánk 8.a osztályos csapata, melynek tagjai: Dóra Tamás, Kozma András, Szakács Olivér.
Szintén V. helyezést ért el iskolánk 8.c osztályos csapata, melynek tagjai: Csajbók Réka, Dékány Gergő, Juhász Katalin.
Gratulálunk!

 


Nagy Gábor, 4.a osztályos tanuló, a Zrínyi matematika megyei versenyen 13.helyezést ért el.

Gratulálunk!


Lázár Márk, 3.b osztályos tanuló a Zrínyi matematika megyei versenyen 8. helyezést ért el.

Gratulálunk!


Takács Kitti, 2.b osztályos tanuló a Zrínyi matematika megyei versenyen 13. helyezést ért el.

Gratulálunk!



Borók Balázs 5.b osztály tanuló a Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola által rendezett angol megyei angol nyelvi versenyen 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!


Kozma Kíra Kamilla (3.c) a "Mátyás tudósai" Megyei Versmondó versenyen ll. helyezést ért el.
Felkészítője: Szabóné Kovács Krisztina

Gratulálunk!



Berki Illés (1.a) a tápiószentmártoni Földváry Miklós Alapfokú Művészeti Iskola által rendezett III. Regionális Blockflöte Versenyen ezüst diplomát szerzett. Illés korcsoportjában (6 év) nem volt más induló, így 8-10 éves gyerekekkel versenyzett!

Gratulálunk!



Mátyás tudósai a Kőrösiben címmel rendezett megyei, matematika versenyen V. hely Tóth Blanka 3.a, VI. hely Fekete Marcell 4. c osztályos tanuló.

Gratulálunk!

 



A Hild Viktor Könyvtár által a Magyar Kultúra Napja alkalmából meghirdetett szavalóversenyen remek eredményt értek el hetedikes versmondóink:
Zsíros Bíborka l. helyezés
Bakos Gergő ll. helyezés
Dudás Réka lll. helyezés
Felkészítő tanáruk: Demeter Orsolya

Gratulálunk!



Az "Ünnepváró" városi szavalóversenyen l. helyezést ért el Kovács Regina (2.b).
Felkészítő tanára: Pándi Zsuzsanna

Gratulálunk!



A házi matematika verseny eredménye az I. forduló után

6. évfolyam

 Az elérhető pontszám: 30 pont


1. Földi Ádám 6. a  25 pont

2. Pinto Márió 6. b  22 pont

3. Veres Patrik 6. b 20 pont

4. Juhász Ferenc 6. b  16 pont

5. Szathmári Máté 6. b 13 pont

6. Györe Ádám 6. b 10 pont


Gratulálunk mindenkinek!



A XXV. Ószőlői Matematika Versenyen Fekete Marcell 2.,Lendvai Lilla 4. helyezést ért el. Mindketten 4.c osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Fábián Gabriella

Gratulálunk!



Első helyezést ért el Kulcsár Anna Zsófia (8.z) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Gratulálunk!



Első helyezést ért el Maróthi Jázmin (5.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Gratulálunk!



Második helyezést ért el Bakos Gergő Dominik (7.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Demeter Orsolya

Gratulálunk!



Remekeltek iskolánk tanulói a Városi szavalóversenyen.

Első helyen végzett: Tóth Petra (3.c), és második helyezett lett: Kozma Kíra Kamilla (3.c).

Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina.

Gratulálunk!



Iskolánk újabb büszkeségei: Németh József megyei matematika emlékversenyen VI. helyezett Tóth Blanka 3. a, III. helyezett Tigyi Ábel 3. a osztályos tanulók.

Gratulálunk!



Az "Aranyszáj" Szép olvasó és Szép beszéd megyei versenyen 1. helyezést ért el: Kozma Kíra Kamilla (3.c), és 3. helyezést ért el: Szekera Balázs Noel (3.c) tanulóink.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina

Gratulálunk!

 



A Bolyai Matematika Csapatverseny Jász- Nagykun- Szolnok megyei fordulójának 8. osztályos általános iskolai kategóriájában 2. helyezést ért el az "A-Z unió" csapata, melynek tagjai: Ember Zsófia (8.a), Szunyogh Bianka (8.a), Ősz Matilda (8.z) és Süle Ferenc (8.z).
Felkészítő tanáraik: Koczóné Vitek Erzsébet és Ihászné Kerekes Katalin.

Gratulálunk!

Facebook