Get Adobe Flash player

Karate
Mádi Orsolya (5/c) Knockdown Utánpótlás Magyar Bajnokságon XXI. Bushido Kupa Gyerek-I Lány -45kg kategóriában III. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Úszás


Szeptember 29-én a szentesi Sprint úszóversenyen Bathó Dávid (3.b) 50 m mellúszásban ezüst, 50 m hátúszásban pedig bronzérmet szerzett.
Gratulálunk!

Futball
Dicsérő oklevelet kapott Szabovik Levente (Szolnoki MÁV) a Bozsik Fesztiválon nyújtott teljesítményéért.
Gratulálunk!

Atlétika

Albertirsa - A megyei atlétikai diákolimpia ügyességi csapatbajnokságon távolugró csapatunk 3. helyezést, kislabdahajító csapatunk 4. helyezést, súlylökő csapatunk 4. helyezést ért el! Csapattagok: Báthori Petra, Nagy Emese, Balogh Orsolya, Bukta Lilla, Szurgyi Gerda, Vall Gréta.
Gratulálunk!


Karate
2018.09.22-én az V. Nyíradonyi Kyokushin Kupán Szecskó Erik Huba (2.a) bronzérmet szerzett.
Gratulálunk!

 Akadályverseny

2018.09.29-én Bana Zoé (4.b) és Bana Ákos (2.b), a Normaf!nál Gyerekhajsza programon 1 és 2 km akadályfutáson vettek részt.
Gratulálunk!

 Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Szurgyi Gerda, Maróthi Jázmin, Balogh Orsolya. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést, Maróthi Jázmin 3. helyezést ért el!
Gratulálunk!


Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Palotay Brúnó, Pető Dominik, Tigyi Ádám. Egyéniben Pető Dominik 1. helyezést, Palotay Brúnó 3. helyezést, Tigyi Ádám 4. helyezést ért el!
Gratulálunk!
Tűzharc
A Tiszaligeti Napok tűzharc versenyén iskolánk alsós fiú csapata harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk!


Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk alsós csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Mihályi Lili, Érczes Emma, Tigyi Ábel, Lukács-Barta Nimród. Egyéniben Lukács-Barta Nimród 1. helyezést, Mihályi Lili 3. helyezést, Tigyi Ábel 4. helyezést, Érczes Emma 6. helyezést ért el!
Gratulálunk!


Akadályverseny

A Tiszaligeti Napok alsós akadályversenyén a lányoknál Illyés Boglárka 1. helyezést, a fiúknál Zilahi Zétény 3. helyezést ért el!


Gratulálunk!


 Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Kazinczy Kristóf, Tóth Bence, Tigyi Ádám, Pető Dominik. Egyéniben Tigyi Ádám 1. helyezést, Kazinczy Kristóf 2. helyezést, Tóth Bence 4. helyezést ért el!


Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Vall Gréta, Balogh Orsolya, Szurgyi Gerda, Báthori Petra. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést ért el!
Gratulálunk!


A kerékpáros túra pontgyűjtő versenyén nagyszerű kodályos siker született:
Galambos Gergő 1.a 1., Juhász Olivér 1.b 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Futás
A 2018.09.16-án megrendezett Újszászi Futónapon, 5km-es távon Berki Illés (2.a) 2. helyezést ért el.
Gratulálunk!Vízilabda

Iskolánk három tanulója, Tigyi Ábel (4.a), Matejcsik Balázs (4.b), és Pintér Marcell (4.b) a ceglédi Kisméhecske kupán ezüstérmet szerzett.
Gratulálunk!


Úszás

A 2018.09.05-én, Martfűn megrendezett Invictus úszóversenyen Rózsa Dalma (2.b) III. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Facebook