A "170 éves a Magyar Honvédség" rajzpályázaton Gál Csenge 5.b művészeti különdíjat kapott.

A házi matematikaversenyt a 2018/2019. tanévben is meghirdettük az 5. és a 6. évfolyamon.

A verseny eredménye az 1. forduló után:

5. évfolyamon

1. Nuskov Milán Gergő   5.c

2. Sárai-Szabó Sámuel    5.c

3. Fekete Marcell             5.c

4. Kopasz Tibor                 5.c

5. Horváth Marcell           5.b

Rónyai Barnabás          5.b

Mádi Orsolya                5.c

6. Libor Andrea                5.b

6. évfolyamon

1. Nagy Kornél Márk      6.a

2. Rostás Zsombor          6.a

3. Jakab Sándor               6.a

4. Balogh Liliána               6.a

Uri Dominik Róbert 3.a osztályos tanuló 2018. december 11-én III. helyezést ért el a 3. évfolyamosok között, az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő: Joó Enikő

Nagy Gábor Szilárd 5.a osztályos tanuló 2018. november 30-án II. helyezést ért el a XXVI. Ószőlői Matematikaversenyen.
Felkészítő: Ihászné Kerekes Katalin

Minárovits Enna 3.a osztályos tanuló 2018. november 30-án VI. helyezést ért el a XXVI. Ószőlői Matematikaversenyen.
Felkészítő: Fábián Gabriella

December 3-án Mezőtúron a megyei Németh József matematika emlékversenyen Rózsa Dalma 2. b osztályos 5. Antóni Bálint 3. b osztályos tanuló 6. helyezést értek el saját évfolyamukon. A negyedik évfolyamon Tóth Blanka (4.a) 4. Tigyi Ábel (4.a) pedig 6. helyezést.
Gratulálunk mindenkinek!

Kozma Kíra Kamilla 4.c osztályos tanuló 4. évfolyamon I. helyezést ért el 2018. december 11-én, az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina

A 2018 december 5-én, a Kodály Hét alkalmából megrendezett iskolai szavalóverseny eredményei:

3. évfolyam:
I. helyezés: Kovács Regina 3.b
I. helyezés: Kádár Lola 3.a
felkészítő: Joó Enikő
II. helyezés: Tölgyesi Verona 3.a
felkészítő: Joó Enikő
III. helyezés: Horváth Júlia Jázmin 3.b
Különdíj: Cseh Jázmin 3.b

4. évfolyam
I. helyezés: Szekera Balázs Noel 4.c
II. helyezés: Tóth Petra 4.c
III. helyezés: Kozma Kíra Kamilla 4.c
Különdíj: Szegedi Hanna 4.b
felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Különdíj: Tarjányi Csenge Lili 4.c

Gratulálunk minden résztvevőnek!

2018. november 22-én Nagy Gábor Szilárd 5.a osztályos tanuló II. helyezést ért el az 5. évfolyamosak között, a Belvárosi Napok keretében megrendezett Szegő Gábor matematikaversenyen.

Honti Gábor Hunor 2.a osztályos tanuló megyei III. helyezést ért el 2018. december 3-án Mezőtúron, a Német József Matematika Emlékversenyen.

2018. november 22-én a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola által szervezett Olvasás hete rendezvénysorozat, "Mi fán terem?" című városi nyelvművelő versenyen II. helyezést ért el csapatunk.
A csapat tagjai: Göncző Lili (6.a), Bana Zoé (4.b) és Németh Nilla (5.a).

2018. november 22-én a Belvárosi Napok "Szárnyaló gondolatok" című fogalmazási versenyén, 4. évfolyamos kategóriában I. helyezést ért el Szegedi Hanna 4.b osztályos tanuló.

2018. november 21-én Abonyban, az V. Országos Bihari János Hegedő - Gordonka - és Vonós Kamarazenei Fesztiválon, I. korcsoportban arany minősítést szerzett hegedűszóló kategóriában.